Loading...

Pompy ciepła

W kilku słowach o firmie

Montujemy elektrownie solarne wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi Klienci. Pracujemy na terenie całego kraju. Dzięki długoterminowej i partnerskiej współpracy z dostawcami elementów wchodzących w skład zestawów fotowoltaicznych, możemy Ci zaoferować najbardziej innowacyjne produkty dostępne na rynku. Bogate doświadczenie, tysiące zrealizowanych projektów i gruntowna wiedza na temat aktualnych trendów w temacie paneli słonecznych sprawia, że jesteśmy czołową polską firmą realizującą elektrownie fotowoltaiczne na użytek prywatny i przemysłowy.

Instalacje fotowoltaiczne: od projektu, przez realizację, aż po serwis

Od początku naszej działalności, kierujemy się zasadą 360°, oferując rozwiązania kompletne, maksymalizujące wygodę użytkownika. Zapewniamy całościowe przygotowanie elektrowni słonecznej – począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po przyłączenie do sieci i związane z tym wszelkie procedury administracyjne. W rezultacie zamawiający otrzymuje elektrownię fotowoltaiczną gotową do działaniawarancja, że inwestycja zostanie wykonana tak, jak należy.

A czy Ty wiesz czym jest fotowoltaika?

Profesjonalna instalacja to dopiero połowa sukcesu.

Nasz zespół pomoże Ci w wyborze najbardziej optymalnej lokalizacji dla paneli słonecznych. Ogniwa montujemy na gruncie oraz na dachach budynków – mamy niezbędne systemy mocujące oraz sprzęt i pojazdy, dzięki którym działamy bezpiecznie i sprawnie. Przede wszystkim jednak dysponujemy doświadczeniem i wiedzą, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Przygotowanie do prac montażowych naszych ekip potwierdza certyfikat instalatorów OZE

Fotowoltaika podkarpackie – czy montaż instalacji fotowoltaicznej się opłaca?

Technologia idzie naprzód, a wraz z nią rośnie opłacalność systemów fotowoltaicznych. Ceny prądu w przeciągu kilku lat drastycznie wzrosły, a z nimi w górę poszły rachunki za prąd. Aby zredukować koszty warto podjąć decyzję o inwestycji w panele fotowoltaiczne, która zwraca się po upływie mniej więcej 6 lat.

Choć instalacje fotowoltaiczne są coraz częściej montowane na obszarze Polski, nadal wiele osób obawia się rentowności inwestycji. Średnie nasłonecznienie na terenie kraju wynosi od 950 do 1100 kWh/m2, co umożliwia korzystanie z dobrodziejstw fotowoltaiki. Z kolei województwie podkarpackim istnieją doskonałe warunki do wydajnej pracy systemów fotowoltaicznych: średni stopień nasłonecznienia jest tutaj znacznie wyższy niż w pozostałej części kraju. W okolicach Rzeszowa średnie roczne wyniki sięgają do wysokości 1351 kWh/m2, co sprawia, że fotowoltaika na Podkarpaciu jest jeszcze bardziej opłacalna niż na pozostałym obszarze naszego kraju.

Montaż systemów fotowoltaicznych
90 %
Montaż pomp ciepła
75 %
Usługi obróbki metalu
70 %